Nechte si doplatit přestávky ve službě

OVĚŘENÍ NÁROKU

Pokud jste na pracovišti nepřetržitě připraveni plnit pracovní úkoly nebo v jeho blízkosti v pohotovostním režimu, možná vám zaměstnavatel dluží na výplatě až 15 hodin měsíčně. To je i více než měsíc za rok. Uplatněte s námi nárok na své peníze!

Získejte i více než 100 000 Kč. Proplatí vám přestávky až za tři roky služby zpětně, a to i ve vaší bývalé práci.

O co jde:
Během směny jste nepřetržitě na pracovišti nebo připraveni plnit pracovní úkoly v „pohotovostním“ režimu, ale tento čas se vám počítá jako přestávka. Odpracujete tak každý den až o dvě hodiny více, než máte ve výplatě. Jste při tom v právu, peníze vám za tento čas náleží. Soudy potvrdily, že je tu možnost si nechat tento odpracovaný čas doplatit.
Typický příklad policisty, kterému jsme pomohli:
Pan Miroslav, 61 let – pracoval jako operační důstojník u Policie ČR. Měl směny v délce 12 a 24 hodin. Úspěšně jsme vymohli jeho nárok na doplacení přestávek. Za tři roky činila doplacená částka přes 200 000 Kč, včetně úroků z prodlení.
Tyto webové stránky byly vytvořeny toliko za účelem poskytnutí informací ohledně vašich potenciálních nároků. Jejich užitím berete na vědomí a souhlasíte s tím, že informace uvedené na těchto webových stránkách jsou obecného charakteru a byly převzaty z veřejně dostupných zdrojů a mohou být průběžně měněny a aktualizovány. Informace uvedené na těchto webových stránkách nelze považovat za ucelenou právní radu a vyčerpávající rozbor a neměly by být takto užívány. Přečtěte si celé upozornění.